СИСТЕМИ

відеоспостереження

для приватних осіб

Image

Відеоспостереження для приватних осіб

Відеоспостереження – досить витратний і складний, але у ряді випадків абсолютно необхідний спосіб забезпечення безпеки, а також
організації системи охорони приватної власності. Це оптимальний спосіб, в разі необхідності, ідентифікувати зловмисників і притягнути їх до відповідальності, а також проконтролювати якість виконання завдань з боку персоналу.

Сучасні системи відеоспостереження підвищать загальну безпеку Вашого будинку / бізнесу, захистять від крадіжок, допоможуть у вирішенні спірних ситуацій і спростять моніторинг діяльності співробітників.
Ви можете контролювати свій будинок і бізнес з будь-якої точки світу, 24 години на добу з будь-якого пристрою.
Від площі території і конкретних завдань буде залежати кількість, складність і функціональність елементів такої системи.

Її компонентами є:

  • Камери
  • Відеореєстратори
  • Пристрої для обробки і відтворення сигналу
  • Пристрої зберігання
  • Кабельно – провідникова продукція
  • Система живлення
  • А також важливу роль відіграє якість монтажних робіт
Image
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Image

Маючи багаторічний досвід робіт з різними виробниками систем відеоспостереження наша компанія віддає перевагу ТМ Hikvision.

Продукція даного виробника має оптимальне поєднання ціна / якість / картинка. Широкий асортимент камер спостереження, як вуличних антивандальних рішень, так і внутрішніх зі вбудованим мікрофоном. Стабільно працююче ПО. Повірте, «криве» програмне забезпечення перекреслює всі достоїнства продуктивного «заліза». Важливим є наявність офіційного представництва та сервісного центру в Україні.

Ми надаємо відеоспостереження як послугу, а не тільки продаємо вам обладнання. Це означає, що протягом усього часу ми обслуговуємо систему відеоспостереження, забезпечуючи її постійну працездатність і доступність системи для віддаленої роботи через інтернет.

Переваги співпраці за нами

Якісне обладнання

Використання передових технологій відеоспостереження і пропозиція клієнту оптимального варіанту;

Технічна підтримка.

Нашими партнерами є група інжинірингових компаній Infotech та Viatec, які у разі необхідності здійснюють консультування;

Партнери ТМ Hikvision

Наші співробітники пройшли навчання і мають відповідні сертифікати;

Великий досвід

Ми створили найбільшу мережу міського відеоспостереження, яка допомагає у встановленні винуватців ДТП, розкритті злочинів, а система розпізнавання номерів допомагає в пошуку викрадених автомобілів.