Кращий провайдер
твого міста!

Телебачення,
Інтернет, сервіс

Image

ДЛЯ БІЗНЕСУ ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ ВІД Медіана

Інтернет для юридичних осіб від компанії Медіана - це можливість підключити високошвидкісний та стабільний інтернет, який обслуговує найбільший оператор в м.Мелітополь. Ми підключаємо інтернет, використовуючи власну волоконно-оптичну мережу і передові технології. Співпрацюючи з нами, Ви знайдете надійний ресурс інтернет-зв'язку, заснований на безперебійному з'єднанні, високій швидкості роботи і безпечній передачі даних.

Інтернет провайдер Медіана здійснює підключення для юридичних осіб в м.Мелітополь, с.Костянтинівка та с.Садове.

Наші клієнти завжди можуть вибрати оптимальні безлімітні тарифи на інтернет для юридичних осіб, державних установ та підприємств.

Крім базових пакетів, ми пропонуємо індивідуальні тарифні плани, які формуються в залежності від  потреб Вашої компанії: кількості робочих місць, приміщень, необхідних додаткових послуг та ін.

Широкосмуговий швидкісний інтернет від Медіана - це ефективний засіб забезпечити роботу підприємства на будь-якому етапі розвитку бізнесу якісної і стійким зв'язком.

Підключення

Волоконно-оптична лінія передачі даних (ВОЛЗ) використовується для передачі даних по оптичному кабелю. У порівнянні зі звичайною кабельною проводкою, ВОЛЗ відрізняється значно більшою пропускною спроможністю. Крім того, вона практично не сприйнятлива до зовнішніх перешкод навколишнього середовища, зокрема, до електромагнітних полів, які можуть призводити до загасання або деформації сигналу.

Image

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Технічна підтримка працює 7 днів на тиждень, тому корпоративним клієнтам гарантовано швидке вирішення всіх проблем, що виникли в роботі мережі.

ТАРИФНІ ПЛАНИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Залежно від поточних завдань клієнта і планованих обсягів трафіку підбирається оптимальний тариф із щомісячною оплатою.

Ми маємо технічну можливість для підключення абонентів в будь-якій точці міста. Вже понад півтисячи компаній користуються нашими послугами.