Кращий провайдер
твого міста!

Телебачення,
Інтернет, сервіс

Image

Корпоративні локальні мережі

Корпоративна мережа в загальному розумінні - це зв'язок між комп'ютерами одного підприємства навіть в тому випадку, якщо офіси компанії географічно віддалені один від одного.

Медіана надає послуги юридичним особам міста Мелітополь та області з підключення та налаштування корпоративних локальних мереж.

Сьогодні існує декілька технічних рішень для організації корпоративної мережі.

Мережі побудовані на технології VLAN можуть бути частиною великої локальної мережі, а можуть бути запропоновані як самостійний продукт для невеликих організацій або офісів.

Для того, щоб створити мережу, яка задовольняє потреби організації, необхідно звертатися до професійного інтернет-провайдеру. Медіана не тільки розробляє проект мережі, а й постачає необхідне обладнання.

VLAN - головний механізм для створення логічної топології мережі, що не залежить від її фізичної топології.

Переваги мереж VLAN:

  • Скорочення числа широкомовних запитів, які знижують пропускну здатність мережі.
  • Підвищення безпеки кожної віртуальної мережі. Працівники одного відділу офісу не зможуть відстежувати трафік відділів, що не входять в їх VLAN, і не отримають доступ до їхніх ресурсів.
  • Можливість розділяти або об'єднувати відділи або користувачів, територіально віддалених один від одного. Це дозволяє залучати до робочого процесу фахівців, які не перебувають в будівлі офісу.
  • Створити нову віртуальну мережу можна без прокладки кабелю і покупки комутатора.
  • Дозволяє об'єднати в одну мережу комп'ютери, підключені до різних комутаторів.
  • Спрощення мережевого адміністрування. При переїзді користувача VLAN в інше приміщення або будівля адміністратора немає необхідності перекомутувати кабелі, достатньо зі свого робочого місця переналаштувати мережеве обладнання.

ТАРИФНІ ПЛАНИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Залежно від поточних завдань клієнта і планованих обсягів трафіку підбирається оптимальний тариф із щомісячною оплатою. Для кожного замовника підбирається найбільш підходящий варіант. Цей вибір робиться після ознайомлення фахівця з завданнями підприємства.

Масштабування мережі

Корпоративну мережу, побудовану за технологією VLAN, можна масштабувати. Це означає, що в будь-який момент замовник може прийняти рішення і додати нові підрозділи або офіси, тим самим збільшивши розмір без значного розширення інфраструктури та закупівлі додаткового обладнання.

Image

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Ми гарантуємо доступну технічну підтримку та високий рівень обслуговування клієнтів