Кращий провайдер
твого міста!

Телебачення,
Інтернет, сервіс

Image

Про медіану

Компанія "Медіана" була створена в жовтні 1996 року. Серед напрямків нашої діяльності:

  • надання інтернет доступу для фізичних та юридичних осіб;
  • організація локальних і розподілених мереж;
  • реалізація, модернізація та обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, програмного бухгалтерського та іншого забезпечення.
Інтернет-провайдер "Медіана" володіє найбільшою оптично-волоконною мережею у м. Мелітополь.

Залежно від потреб в швидкості і обсязі передачі даних ми підберемо найкращий спосіб підключення до мережі інтернет з оптимальним тарифом.

Ми здійснюємо підключення офісів і цілих бізнес-центрів, маємо великий досвід реалізації складних комплексних проектів з урахуванням всіх потреб замовника.

Основні принципи нашої роботи - стабільність партнерства, виконання всіх прийнятих на себе зобов'язань, максимальна увага до інтересів Замовника, дотримання термінів виконання робіт.

Складові успіху "Медіана" - це практичний досвід, напружена і цілеспрямована робота, знання ринку і впевненість у правильності прийнятих рішень, якість проектних робіт та будівництва.

Image

Послуги

На сьогоднішній день компанія "Медіана" надає послуги з підключення волоконно-оптичними лініями передачі даних до мережі інтернет для фізичних та юридичних осіб, створення корпоративних локальних мереж, підтримки системи відеонагляду міста, обслуговування офісного та мережевого обладнання різноманітних підприємств та організацій.

Відеоспостереження

Наша компанія створює ефективні системи безпеки для об'єктів різного призначення. Ми підберемо і встановимо обладнання для максимального захисту офісу, магазину, промислового підприємства. Наші фахівці готові розробити пропозиції щодо обслуговування систем відеоспостереження та забезпечення повної технічної підтримки.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

solar energy

Одним із нових напрямів діяльності є проектування, монтаж і впровадження сонячних електростанцій, супровід у підготовці документації для підключення "Зеленого тарифу".

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Наші партнери