ІНТЕРНЕТ

Завжди швидко, завжди надійно

Image

ТАРИФИ ІНТЕРНЕТ

Інтернет провайдер "Медіана" надає послуги з підключення до мережі Інтернет у м.Мелітополь, с.Костянтинівка та с. Садове. Власні волоконно-оптичні лінії, що охоплюють ціле місто, сучасне обладнання та багаторічний досвід дозволяють організувати якісну роботу мережі, своєчасно реагувати та усувати пошкодження.

Організація підключення до мережі Інтернет у інших населенних пунктах Мелітопольського района (Якимівський, Приазовський), з'явилась завдяки нашому партнеру "AzovTelecom ®"

Перелік населенних пунктів "AzovTelecom ®"

  1. Підключення включає вартість кабелю, його монтаж та припускає первинне налаштування обладнання спеціалістами компанії. Для багатоповерхових будинків підключення безкоштовне. Для приватного сектору вартість підключення залежить від довжини волоконно-оптичного кабелю і розраховується індивідуально. Вартість тарифних планів оплачується окремо.
  2. Абоненти самостійно стежать за станом свого рахунку.
  3. Доступ до інтернет автоматично блокується системою тарифікації для користувачів у яких стан рахунку менше вартості тарифного плану, що діє в поточному місяці.
  4. Оплата списується з рахунку автоматично сума рівна вартості тарифу, оплата діє протягом календарного місяця до першого числа (окрім тарифів “30 днів”, на яких плата списується щоденно).
  5. Абонент може змінити поточний тарифний план до настання наступного календарного місяця, написавши заявку в офісі компанії або змінити тариф самостійно через особистий кабінет користувача.
  6. Дані тарифні плани доступні тільки при наявності технічної можливості для фізичних осіб і не передбачені для комерційної діяльності.