Продаж, ремонт і сервісне обслуговування

комп'ютерної техніки

Image

Сервісний центр Медіана

Компанія «Медіана» пропонує послуги не гарантійного ремонту та сервісного обслуговування комп`ютерної та офісної техніки для підприємств, організацій і приватних осіб.

Ремонт комп`ютерів або комп`ютерна допомога компанією «Медіана» здійснюється без посередників, штатними фахівцями нашої організації в Мелітополі і не тільки. Для такої послуги, як обслуговування комп`ютерів, головними вимогами виступають швидке реагування та високий професіоналізм. Компанія «Медіана» має постійний штат співробітників з великим досвідом розв` язання різноманітних задач, які готові швидко допомогти у вирішенні проблем в роботі ПК будь то просто встановлення ОС Windows\Linux або конфігурування роутера, чистка від вірусів або від пилу і т.п.

У сервісному відділі нашої компанії постійно проводяться щотижневі і щомісячні акції на різного роду товари і послуги, про що ми повідомляємо попередньо на нашому сайті і соціальних мережах.

Проектування та обслуговування локальних мереж організацій

Спеціалісти сервісного центру компанії "Медіана" здійснюють проектування, монтаж та підтримку локальних мереж організацій на постійній основі.

На сьогоднішній день компанія "Медіана" має найбільшу мережу у місті Мелітополь та більш ніж 20 років досвіду у побудові та обслуговуванні локальних мереж будь-якої складності

Ми маємо технічну можливість для підключення абонентів в будь-якій точці міста. Вже понад півтисячи компаній користуються нашими послугами.

Продаж комп'ютерів, оргтехніки та комплектуючих

Багаторічний професіональний досвід роботи на ринку ІТ,  дозволив виокремити надійних  партнерів, результативна співпраця з якими надає можливість реалізовувати лише якісне обладнання за найкращими цінами. 

Виїзд фахівця по м. Мелітополю 200 грн
Виїзд фахівця по с. Костянтинівці 200 грн
Виїзд фахівця по с. Садове 200 грн
Програмне забеспечення
Антивірусний захист та безпека
Інтернет і мережа
Ремонт і профілактичні роботи
Робота з даними
Комплектуючі та обладнання