Кращий провайдер
твого міста!

Телебачення,
Інтернет, сервіс

Image

ІНТЕРНЕТ + ТБ MEGOGO

Компанія «Медіана» є офіційним партнером Megogo. Тому ми з радістю надаємо нашим абонентам спільні тарифні плани Інтернет + телебачення.
Пропонуємо для Вас великий каталог фільмів, мультфільмів, серіалів, телевізійних шоу та багато іншого!


  1. Необхідною умовою є поповнення рахунку абонентом при підключенні, тобто він зобов’язаний до моменту підключення придбати картку поповнення рахунку або внести гроші на баланс шляхом поповнення терміналу самообслуговування клієнтів.
  2. Абоненти самостійно стежать за станом свого рахунку.
  3. Доступ до інтернет автоматично блокується системою тарифікації для користувачів у яких стан рахунку менше вартості тарифного плану, що діє в поточному місяці.
  4. З рахунку списується сума рівна вартості тарифу до першого числа календарного місяця і дія тарифу продовжується на цей календарний місяць (окрім тарифів “30 днів”, на яких плата списується щоденно)
  5. Абонент може перейти на інший тарифний план до настання календарного місяця, написавши заявку до офісі компанії або через особистий кабінет
  6. Підключення включає вартість кабелю та робіт. Та припускає первинне налаштування обладнання спеціалістами компанії. Безкоштовне підключення тільки для багатоквартирних будинків та може бути платним у разі складних робіт та/або при необхідності встановлення додаткового обладнання. Майбутній абонент повинен завчасно переконатися в наявності мережевого інтерфейсу в обладнанні, яке планується підключити до мережі Інтернет. У разі недотримання цих умов на момент підключення настройка підключення на стороні абонента і усунення непрацездатності проводиться ним самостійно. Вартість тарифних планів оплачується окремо.
  7. Даний тарифний план доступний тільки при наявності технічної можливості